Serwis

Serwis dostosowany do twoich potrzeb

Warsztat obsługi kojarzy się z miejscem, w którym naprawiasz swoją maszynę. Ale w przypadku K&H Agrotech to coś znacznie więcej. Chcemy, aby oferowane przez nas usługi serwisowe ułatwiały Ci życie i przyczyniały się do lepszych wyników osiąganych przez Twoje gospodarstwo. Mamy na uwadze całą działalność, a nie tylko potrzeby serwisowe – nie myślimy wycinkowo. Dlatego dostosowujemy nasze usługi do Twoich wymagań.

Mechanicy z naszego serwisu, wspierani przez zaawansowane systemy logistyczne i narzędzia, aktywnie pracują, aby Twoja firma mogła się rozwijać. Dostarczymy Ci wszystko, czego potrzebujesz, kiedy potrzebujesz i gdzie potrzebujesz. Jesteśmy Twoim partnerem, który oferuje wszystko w jednym miejscu.

Gdziekolwiek się spotkamy, zawsze możesz oczekiwać tego samego, wysokiego profesjonalizmu, doświadczenia i zaangażowania w zapewnienie maksymalnej dyspozycyjności Twoich maszyn.

Nieprzewidziany problem

Jeżeli zdarzy się coś nieoczekiwanego, wystarczy zadzwonić do K&H Agrotech. Mechanicy i specjalistyczne pojazdy serwisowe czekają na Twoje wezwanie.